Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj na Forum Croatia.

Jeszcze jest w trakcie budowy i zamierzam zebrać tu wszystkich którzy jeżdżą nad Adriatyk.

533621961_2017-05-1411_37_25.thumb.jpg.0ae41ba7843de3dca3e1efec52696f43.jpg

Cele jakie będzie spełniać to forum.

- integracja Chorwatów i Polaków, forum dostępne w trzech językach (polski, chorwacki i angielski)

- responsywność, prawidłowe wyświetlanie na urządzeniach mobilnych

- dostępne na Tapatalk, możliwość prowadzenia dysku z poziomu aplikacji na urządzeniach mobilnych

- wysokie limity przesyłania multimediów, zdjęcia i filmy można wrzucać na forum bez konieczności zmniejszania ich rozmiaru

- embed wpisów społecznościowych, proste lokowanie w poście wpisów z Facebook, Youtube czy Twitter

- mapa która pozwoli orientować się gdzie skąd pochodzi autor wpisu

- przejrzysty działa prezentacji obiektów noclegowych w Chorwacji

Zapraszam wszystkich miłośników Chorwacji do współtworzenia społeczności na Forum Croatia.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień Dobry.

Widzę że jakoś w bólach rodzi się to forum , myślę że trudno będzie tutaj o wiadomości i tematy które przyniosą coś nowego bo od kilkunastu lat jest cro.pl gdzie użytkowników jest c. 62 000, postów c. prawie dwa miliony i tematów - wątków c. 43 000. Tak że praktycznie wszystko lub prawie wszystko zostało opisane , obfotografowane itd.

Zauważyłem również że tamto forum i jego formuła jakby się przejadła , jest coraz mniejsze zainteresowanie i jest tam określona grupa użytkowników która pisze czasem nie na temat, ale chyba tylko po to by nabijać sobie licznik wysłanych postów - zupełnie bezsensowne bo nic nowego nie wnoszą na forum.

Być może nowatorska formuła tego forum coś zmieni czego twórcą serdecznie życzę ......

Pozdrowienia - Stary Podróżnik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 31.12.2018 o 14:56, Roman napisał:

jakoś w bólach rodzi się to forum

Jak każdy nowo powstały serwis, żaden start-up nie jest od razu popularny, było by to dziwne. Za kilka lat okaże się czy ta inwestycja była trafiona.

od kilkunastu lat jest cro.pl

Jest i czas jest takie samo i nie zanosi się na update. Zdjęcia trzeba zmniejszać żeby dodać, nie działa na Tapatalk, nie poprawnie wyświetla się na urządzeniach mobilnych i takie tam.

pisze czasem nie na temat

To mało powiedziane. Ciągnięte są dyskusje o wczasach na Teneryfie czy innych lokacjach poza Chorwacją. Roi się też od tzw. "drukarzy", piszą bo im się nudzi i lubią osobiste wycieczki jak zapytasz który rejon lepszy na wyjazd.

coś zmieni

Podobne problemy miałem z OCP, irytowało mnie na nim kolesiostwo, tematy nie związane z Octavią i bardzo matrymonialne stosunki użytkowników a moderacja nawet Skodą nie jeździła ... o przestarzałym skrypcie forum nawet nie wspomnę. Dlatego zrobiłem Octavia.team i zebrałem grupę ludzi którzy szanują siebie na wzajem i muszę pochwalić się sukcesem, taka społeczność cieszy.

Mam nadzieję, że tutaj uda mi się zebrać grupę ciekawych ludzi jeżdżących do Chorwacji. Postaram się też zintegrować Chorwatów z Polakami (jeszcze nie wiem jak to zrobię). Chcę też mieć katalog ofert noclegowych bezpośrednio od Chorwatów które nie są akceptowalne na wspomnianym cro.pl czy tych popularnych grupach fejsbookowych.

serdecznie życzę ...

Dzięki 🙂 na razie wszyscy pukają się w głowę jak widzą wymyśliłem ale może uda się coś stworzyć fajnego. Wrócę do tej wypowiedzi za kilka lat 🙂 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi