Zresetuj hasło

Your search results

Dodaj swoją ofertę za darmo!

Ta strona to realizacja mojego planu stworzenia serwisu który pozwoli turystom z Polski znaleźć nocleg w Chorwacji pomijając pośredników i agencje turystyczne. Bezpośredni kontakt między klientem a właścicielem nieruchomości pozwali zaoferować atrakcyjną cenę pobytu nad Adriatykiem.

Zamieszczanie ofert z noclegami w tym serwisie całkowicie jest darmowe. Bez opłat możesz dodać swój nocleg do bazy. Nie pobieramy żadnej prowizji od rezerwacji czy pobytu gości. Klienci i właściciele nieruchomości rozliczają się między sobą.

Załóż konto i dodawaj oferty noclegu dzięki przyjaznemu panelowi użytkownika. Jeżeli masz kilka apartamentów każdy dodaj oddzielnie. Możesz ustawić daty dostępnych noclegów. Z poszukującymi zakwaterowania możesz kontaktować się przez system wiadomości wewnętrznych lub e-mail.

Każda oferta jest weryfikowana, dlatego może zająć trochę czasu zanim pojawi się na stronie. W razie pytań jesteśmy do państwa dyspozycji pod adresem email oraz przez Messenger. Chętnie pomożemy przy dodawaniu oferty do bazy.