Zresetuj hasło

Your search results
11 kwietnia 2019

Croatia już jest!

Witam w serwisie Croatia który w ostatecznej formie będzie zawierał katalog noclegów oraz poradników usprawniających pobyt w Chorwacji.

Widok na Zatokę Paską z Bosany

Mam na imię Mikołaj i od pierwszych wakacji w Chorwacji była ona jedynym moim kierunkiem urlopowym. Przyjeżdżając tutaj nawet kilka razy w roku zawsze miałem problem z drogą powrotną. Wracałem, tylko nie wiedziałem po co. Przez lata nosiłem się z zamiarem zostania na stałe, zazdrościłem tym co mogą przebywać tutaj dłużej niż jeden lub dwa tygodnie w sezonie. Poznałem ludzi którzy pomogli mi spełnić jedno z moich marzeń. Pisząc ten tekst jestem w trakcie załatwiania ostatnich spraw związanych z przeprowadzką. Mam możliwość mieszkania w Bosanie na Wyspie Pag!

Goszcząc w Chorwacji podczas pobytu nocowałem w apartamentach. Każdy pobyt był okupiony życzliwością i dobrem ze strony gospodarzy. Widziałem jak się starają żeby u swoich gości zostawić miłe wspomnienia w wakacji w Chorwacji. Czasami pomagałem gospodarzom w sprawach związanych z prezentacją swojej oferty w internecie. Tak to się chyba zaczęło ale potem zapalił się pomysł żeby stworzyć serwis z ofertami noclegów w Chorwacji.

Jesienią 2018 roku kupiłem domenę croatia.pl z drugiej ręki ale nie miałem jeszcze pomysłu jaką przyjmie formę serwis pod tym adresem. Było tutaj forum ale nie sprawdziło się, skoro cro.pl w zimie jest wyludnione to na moim był dramat. Więc wpadłem na pomysł czemu by nie pomóc tym właścicielom chorwackich nieruchomości którzy nie są przekonani lub nie chcą płacić prowizji dużym serwisom bookingowym.

Skoro już będę mieszkał w Chorwacji to postaram się aby Blog i kanał na Youtube pękał o ilości materiałów pomagających spędzić urlop nad Adriatykiem. Życzcie mi proszę powodzenia.

Jakby ktoś chciał pomóc ze stroną, miał fajny pomysł lub chęć nawiązania współpracy zapraszam do kontaktu przez e-mail lub fanpage.

Kategoria: Bez kategorii